Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van Gyirmóton egy halastó...

Van Gyirmóton egy halastó ahova sokszor kijárok szerencsét próbálni! Szerintetek, hogy tudnék több halat fogni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van method szerelékem 50g, van 110grammos ólmom amit pva-val szoktam használni, van sima etetokosar ami 100grammos és zöld a gubanc gátlója nem tudom lehet-e amiatt hogy nem fogtam halat. Nem tudom milyen hosszú szereleket használjak. Kb 1,5-2 méter mély a víz mindenhol, de a szélén alacsonyabb a közepén mélyebb. Nádas van a szélén és televan hallal. Ma is ugráltak a halak ki a vízből, de egy halat se tudtam horogra csalni volt egy két mozdítás, de lehet az időváltozás miatt nem fogtam ma, de ez most lényegtelen. Beetettem középre kukoricat olyan 1 kilót max 2t. A csali először 2kukorica 1 pop up sárga ananászos és megegy kukorica. Aztán később próbálkoztam csak popuppal, de semmi. Volt kisebb végszerelékem meg nagyobb is. Kb ilyen helyre mekkora végszerelék kell? Az etetoanyag ilyen piros színű szalonnás májas dolog volt. Vannak dip-eim is. Mit javasoltok, hogy több halat fogjak? Köszi előre!

2023. máj. 8. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Előke kötéseket tippeket találsz rengeteget a neten, a youtube-on is. Az etetőanyag nagyon sokat számít, évszak és vízhőmérséklet függően. Hidegebb vízben a sötétebb édesebbet szeretik állítólag. Van egy tiszai horgász a tube-on, én is tőle hallom. Ha lenne kapásod,csak leakadna,akkor a horoggal lehet a baj. A mozdítás az is lehet,hogy az etetőkosarat arrébb tolta egy hal. A csalit meg váltogatni kell,ha nincsen kapás egyáltalán. Persze van amikor mindegy,mert nem esznek.
2023. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!