Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a halamnak?

Mi baja lehet a halamnak?

Figyelt kérdés
A cápaharcsám kopoltyúja utáni részen tegnap egy feketés foltot vettem észre.Ma viszont olyan fehéres közepű vörös szélű valami van rajta ott.Mi lehet vele?A farkánál meg már régóta van egy kör alakú seb.De az étvágya jó,semmi más rendelleneset nem tapasztaltam nála.
2010. okt. 16. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értek a halakhoz,de ha többen vannak akkor inkább különítsd el,nehogy a többi is elkapja és cserélj vizet.

Írd be googlbe,hogy cápaharcsa betegségei/halak betegségei,biztosan találsz hasonlót.

2010. okt. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehetséges,hogy a többiek(ha többen vannak)okozták?
2010. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat.

Megnéztem,valószínű,halpenész.Ezt okozhatja mechanikai sérülés is.Hát igen,sajnos a cápaharcsa nagyon félős,és olykor ha megzavarják bizony nekimegy mindennek.Lehet,hogy ettől van ez neki.A többi hal nem bántja,és rajtuk egyenlőre nem látszik ilyesmi.

2010. okt. 17. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Remélem jobban lett.
2010. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!