Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 4féle csiga közül, hogy tudok...

4féle csiga közül, hogy tudok egy fajtát ritkítani gyorsan?

Figyelt kérdés
Van két kék alma csigám,van óriás cölöp szarvúm 3db,maláj tornyos és sajnos betettem postakürt csigát is közéjük.semmi gond nem volt az utóbbi nélkül a növényekkel,de sztem most lett egy csomó pici csiga,azért sztem mert annyira picik,hogy nem látom,hogy kék vagy az de sztem postakürt és írtó gyorsan zabálják a gyönyörű növényemet.A többi hozzá sem nyúlt és sztem valahogy kiírtani ezeket,mert vérzik a szívem a növényemért...lehetséges ezt valahogy vagy csak a többivel együtt...csigaölő csigát nem szeretnék,mert az a többit is bántaná és azokkal nem volt gondom..
2010. okt. 16. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szedd ki őket egyenként és tedd át egy másik helyre,különítsd el őket.
2010. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jahh. Szedd szét az akváriumot, válogasd szét őket. Nem lesz egyszerű. De egyébként a postakürt nem ártalmas a növényekre, szerintem nem az a baj okozója.
2010. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a az első választ..gyere segíts..kb 500pici csiga van a leveleken,amit be sem tudok azonosítani csak sejtem,h.postakürt..amíg a kék alma ,cölöpszarvú és malj volt nem volt gond vele,beletettem ezt és egyfolytában a leveleken van..azóta lyukacsos a levél sőt egyfolytában szedem ki a félig megrágott leveleket.akkor mi okozza ha nem ez,ha eddig nem volt ilyen?...szva ezt kézzel nem lehet kiszedni..törpe tarisznya rákon gondolkodom,hátha ő megenné őket..szted?
2010. okt. 17. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!