Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért csak a salátát eszik meg...

Mért csak a salátát eszik meg a teknőseim?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 évesek eddig megették a fagyasztotthalat, tápot, vörös szunyoglárvát, de már több mint 1 hónapja nem ettek halat pedig az nekik a legfontosabb, ez normális?

Félek h a szemük begyullad vagy teknőlágyulást kapnak, lehet elkéne vinnem orvoshoz őket... Ha elvbiszem kb mennyibe kerülne?


2010. okt. 19. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez baj, bár furcsa, hogy a salátát eszik. Azt szokták legkevésbé, főleg ha betegek.

Elég meleg a vizük? Nem a hideg okoz nekik étvágytalanságot? Nem éri őket huzat, hideg levegő?

A helyedben elvinném állatorvoshoz, nem tudom mennyibe kerülhet, előtte hívd fel. Ha kezeli őket, mondjuk injekcióval, akkor az biztosan belekerül pár ezer forintba, de ha csak rájuk néz, azért nemhiszem, hogy pénzt kér.

2010. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen teknősök?
2010. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uhh, jogos a kérdés, ez nekem fel sem tűnt. Ékszerteknősre gondoltam egyből, csak mert nekem az van..
2010. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyik sárgafülű ékszer másik csíkos ékszer
2010. okt. 20. 10:33
 5/7 A kérdező kommentje:
huzat lehet ablak mellett vannak vizük 31 fokos meg kiszoktam őket venni fürdőszobába mászkálni és ecccer véletlenül rájuknyitottam ablakot lehet megfáztak:S
2010. okt. 20. 10:36
 6/7 A kérdező kommentje:
egyik már evett most halat a másik mellé bedobom és lese szarja mintha ottse lenne:S
2010. okt. 20. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl meleg sztem a víz. Próbáld koplaltatni őket vagy vidd el állatorvoshoz.
2010. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!