Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pénteken az osztályomnak be...

Pénteken az osztályomnak be kell mutatnom az akváriumi életet. Mit írhatnék róla?

Figyelt kérdés
Nekem is van 3 akváriumom: a nagyban vannak guppik szifók mollik dániók fekete neonok és 1 db harcsa. A nevelő akváriumban most van 4db 1.5hós guppi és kb 9db pár napos. A 3.ban pedig egy kubai kék rák lakik. Tudnátok nekem segíteni?
2010. okt. 20. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben az akváriumok alapjait venném alapul. Aljzat, növényzet, levegőztető, világítás stb fontossága, hogy kell egy akváriumot jól beállítani (gondolok ezzel a vízminőségre, biológiai egyensúly). Aztán ha magával az akváriummal kész vagyok, akkor rátérhetek a benne lévő élőlényekre: halak, rákok, csigák milyen hőmérsékletű, vízkeménységű, pH értékű vizez szeretik, mit esznek, hogy szaporodnak és milyen fajta más élőlényekkel élnek békességben.


Röviden ennyi. Nem hiszem, hogy egy oldalnál többet kéne írni róla. Személyes tapasztalatokat is írhatsz bele pl.: mióta csinálod, milyen hallal kezdted, milyen hallal/akváriummal érdemes kezdeni stb...


Remélem tudtam egy picit segíteni.

2010. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit? Elég sokat! :) Köszönöm Szépen :)
2010. okt. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!