Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet ez amit az akváriumba...

Mi lehet ez amit az akváriumban találtam?

Figyelt kérdés

Ilyen rák szerűség...a mérete 3 miliméter és 1 centi közt mozog...kis csápjai vannak sok lába...gyorsan mozog...a kövek kozt és a kerámiaház alatt elrejtőzik...ízelt a teste...a teste vége kerek amúgy hosszúkás test...lábpáranként egy íz...és áll 15-20 ízből...


Megilyesztett...hogy kerülhetett bele az akváriumba? mi ez? és milyen kéros hatása lehet?


2010. okt. 28. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet rák is, ami élő eleséggel kerülhet be, de lehet valamilyen lárva is. Ha nincsenek nagy halad, akkor érdemes kivenni, mert pl. a szitakötő lárvája megeszi a nála nagyobb halakat is.
2010. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet kisgarnéla, a növényekkel bekerülhetett amikor vetted. Csak hasznos lehet, takarít, és azt eszi.
2010. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha van csápja akkor garnéla lehet hagyjad megnőni és gondozd!

Nagyon jó kis jószág nekem van vagy 70db mindent megtisztít!

Etesd élő tubifexel levadássza és megessz és ami meg marad az csak bedolgozza a hal ürüléket a növényekhez és tápanyagokkal látja el azokat!

Nekem hihetsz!

2010. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ilyen? ez egy red cherry garnéla :D

[link]

2010. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de egyébként itt vannak a garnéla fajták ha lejjebb görgetsz, jó sokféle van


[link]

2010. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem állítom hog ynincs hasonlóság...de amit találtam annak teéejsen lapos a teste és sokkal több a lába
2010. okt. 31. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
hm, akkor az valami féreg lesz, dobd ki :)
2010. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!