Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta ivadékok kikelésének...

A betta ivadékok kikelésének ideje a vízhőfoktól függ? 26 fokos vízben kikelnek és kb. mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 40-50 óra között keltek ki ekkora hőfoknál.Türelem:)
2010. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Már kezdtem aggódni,mert a melegítőm nem fűti fel a vizet 28 fokig sem :( Akkor még várok.Szomorú lennék,ha nem kelnének ki a kicsik,mert nagyon szépek a bettáim.

2010. nov. 2. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem keltek ki a picik?
2010. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :(
2010. nov. 4. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Hányadik órában vannak most kb?Apuka mellettük van még?
2010. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kb.a 142.órában(körülbelülre kiszámoltam):( Az apa végig bent volt az akváriumban.De már a habfészek is teljesen szétesett.Láttam benne az ikrákat,de nem kelek ki.
2010. nov. 4. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos róluk most le kell mondjál.:( 24-30 óra alatt ki kellett volna keljenek elvileg ha a víz 28-30 fokos lenne. Valószínű,h az a -2fok is közrejátszott,de az is lehet,h más gond is volt. Szerezz be egy megbízható fűtést és ha stabil a hőfok,akkor próbálkozz újra. Akvaristán olvastad a Betta szaporítást?Nagyon jól le van írva minden.

Ha esetleg van képed a párról,szívesen megnézném őket!:)Nagy rajongójuk vagyok...

2010. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát sajnos igen,már kitisztítottam az akváriumot.Most már 29 fokos benne a víz,nem értem eddig mi baja volt a fűtőnek.Már minden lehetséges bettás honlapot végig néztem.

Később újból própálkozom.Mutatok majd róluk képeket:)

2010. nov. 5. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem kikeltek ennyi hőfokon,sőt már kevesebbnél is.Nem lehet,hogy a hím steril?
2010. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát az gáz hogyha az,mert volt egy másik hímem is egy piros és ő meg ,,kannibál''volt.Mindig megette az ikrákat:(

Most ez nagyon lehetetlen hogy az legyen.Másodszorra is megpróbálom.Hátha most sikerül.

2010. nov. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!