Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tehetnék így utólag?...

Mit tehetnék így utólag? Beázik az akvárium mögé celluxozott poszterem .

Figyelt kérdés
Alig férek hozzá ,mert szekrénybe van beépítve .
2010. nov. 2. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, semmit. Ha csúnya, akkor sajnos le kell venned, le kell tisztítanod az üveget. Legközelebb kevesebb vizet tölts az akváriumba, vigyázz, hogy ne folyjon túl.
2010. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs túltöltve az akvárium,a műanyag tetőnél van egy rész ahol kijönnek a vezetékek ,ott párásodik be,és folyik be a pára a poszter mögé .
2010. nov. 2. 12:42
 3/10 anonim válasza:
szerintem akkor ne az uvegre hanem moge valamire(pl.falra,szekreny falara) tedd a posztert,szuleimnek is ugy volt,nagyon jol mutatott.
2010. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nálam nem nézne ki jól ,mert jelentős a távolság mögötte.

Valaki kipróbálta már az étolajjal rögzítést ?bevált ?

2010. nov. 2. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
vágass egy üveget, fóliázdbe öntapadós fóliával világoskékre vagy ami tetszik, aztán csúsztasd az üveget belülre hátra. Az nem fog beázni, mert belül van. Jobban néz ki, mert nem tükröződik a ronda üveg, és még ha koszos hátul kívül, az se látszik.
2010. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarom a saját hülyeségemet mutogatni, de így néz ki.

Bár én műanyag lemezre ragasztottam a kék fóliát, és nem üvegre, de az tökmindegy, lehet plexire is, vagy amid van és vízálló:

[link]

2010. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hú ez jól néz ki . köszi.
2010. nov. 2. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


itt vettem öntapadós fóliát, van több helyen boltjuk.


van ezer féle színben, de csak egyszínűek kb 500 Ft egy méter fólia, szal nem drága.


Egyébként még tapéta boltokban lehet megnézni, vagy Obiban talán, asszem ott is szoktak lenni öntapadós fóliák.

2010. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ugyanez volt nálam is a probléma de megoldottam mégpedig úgy hogy végigcelluxoltam az akvárium peremét és a poszter tetejét így elzárja az utat befelé, maximum csak a poszter mögé kerülhet pár csepp víz. Egyszerű megoldás és nekem be is vállt azóta nem kellett hozzányúlni
2010. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt csináltam,kedves utolsó,és azóta jó.köszönöm.
2010. nov. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!