Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat valaszthatok a...

Milyen halakat valaszthatok a guppik melle?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk guppikkal együtt neonhalaink voltak, zebradániók, meg fekete molly (ha jól emlékszem)

jha meg valamilyen algaevő harcsa

2010. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én guppi mellett tartok xifót fekete neont harcsát algaevőt és mollikat
2010. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Rengeteg féle kishalat lehet. Elmész a boltba, kiválasztod ami tetszik, és megkérded az eladót, hogy:

Ezt guppi mellé lehet?

2010. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kistestű, békés halakkal jól társítható, a csípkelődős, gyors úszású halakkal viszont nem szerencsés.

Utolsó válaszolónak: A boltok többségében a Guppi mellé ez mehet? kérdésre a válasz felpillantás nélkül: Persze mehet, vigyed nyugodtan. Legyen szó akármiről.

2010. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a guppim mellet van xiphom, plattim, cory harcsám, alganyalóm, mollym és két márvány gurámim is. Remekül megvannak, nagy a béke. Vitorlást meg ilyen agresszívabb jószágokat ne vegyél mellé mert megcsipkedi a farok úszóját.
2010. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat mindenkinek.en meg kezdo vagyok ebben a temaban es olyan halakat szeretnek valogatni amikhez meg nem kell nagy hozzaertes.melyek azok a felsoroltak kozul?a boltoshoz csak annyit,hogy en is azthitem jo megoldas,de rajottem az utana valaszoloebol,hogy konnyen igaza lehet.
2010. nov. 3. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Guppi mellé javasolnék neked plattit, vagy szifót. ezek is elevenszülők és nem túl igényes fajták, vennék még a helyedben páncélos harcsákat és egy zebracsigát. Attól függően persze, hogy mekkora akváriumról van szó.
2010. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2010. nov. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!