Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi idő múlva válnak a...

Mennyi idő múlva válnak a zebradániók ivaréretté?

Figyelt kérdés
A zebradániók szaporításáról szeretnék többet megtudni ugyanis több forrásban olvastam hogy nagyon könnyen szaporíthatók.1:hogyan különböztetem meg a hímet a nősténytől? mikor lesz ivarérett? Honnan látom hogy ikrázni fog(vagy nem tudom ezt akvaristák hogy hívják:)) És minden ezzel kapcsolatos hozzászólást szívesen veszek. Válaszokat előre köszi
2010. nov. 3. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki írjon már aki szaporított ilyen halakat.Gondolom biztos van már ilyen aki szaporított mert nagyon könnyű, ahogy olvastam csak szeretnék tudni pár dolgot amik szerepelnek a kérdésben! Már 3 napja senki sem válaszol......
2010. nov. 5. 09:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ha jól emlékszem már válaszoltam, valamiért törölhették... Na mindegy.

[link]

[link]

[link]

Itt mindenre választ kapsz.

A lényeg az, hogy ha kigömbölyödött a nőstény, akkor már ivarérett. Ha megteremted a szükséges feltételeket, akkor ikrázni kezdenek.

2010. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az miben merül ki hogy kigömbölyödik??? ugyanis akárhányszor adok nekik enni kigömbölyödik a hasuk. Nem igazán tudom mikor kéne várni h elkezd gömbölyödni az ikráktól. A halak 2 hete vannak meg és most olyan 1,5-2 cm hosszúak. Ebben tudnál segíteni?? köszi a választ
2010. nov. 5. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2 centiméternél azért nagyobbra kell nőniük a szaporodáshoz. Ilyenek amikor kigömbölyödnek:

[link]

[link]

2010. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!