Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Komáromban melyik üzletet...

Komáromban melyik üzletet ajánlod mindegy hogy észak vagy dél komárom mindkettő jó?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ahol bő a választék és egészségesek a halak is.
2010. nov. 5. 11:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Néhágy guppit és jávai mohát szeretnék venni az előbbi mindenhol van de,jávai mohát már egy éve hajtok de sehol sem árulnak és ez már kezd az agyamra menni.
2010. nov. 5. 11:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok járatos arra, de a választékot meg tudod nézni, érdemes több helyre bemenni. Azt, hogy egészségesek-e a halak, meg tudod állapítani ha nem csak gyorsan szétnézel, hanem figyelgeted őket. Ha tiszták a medencék, nem látsz haltetemeket, elbújt, csapzott halakat, színesek és erősek, akkor próbálkozhatsz vásárlással. Persze rizikó így is van, erre jó a karantén medence. Jávai mohát pedig mindenhol viszonylag kevés helyen árulnak, pedig elég könnyen szaporítható...
2010. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 üzletből sikerült összevásárolnom ami kellett.

Jávai mohát véletlen találtam mert hazaféké benéztem gyorsan még egy helyre,hátha szerencsém lesz kb 1000 forintnak megfelelő összegért kaptam egy brutáis nagy adagot.

Mázli,hogy a boltos tett belőle az akváriumaiba és elszaporodott neki benne,voltz aki ami félíg volt mohával hal meg szinte nem is volt benne.

Guppi is lett delkomáromban a trópusból,de este felfedeztem az egyik hímen két fehér pöttyöt ami kezd nyugtalanítani.

Mindenesetre egyenlőre nem csinálok semmit inkább várok és amint elkezdene terjedni már öntöm is a gyógyszert a vízbe,egyszer már megszívtam a darakórral mégegyszer nem fogom.

2010. nov. 7. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!