Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nagyobb testű (10-12cm)...

Milyen nagyobb testű (10-12cm) édesvízi halak vannak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Huhh, rengeteg.

www.diszhal.info

Itt mindennek megtalálod a méretét. Kb. minden második hal megnő ekkorára.

2010. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 6. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit!

Csak közben eszembe jutott, hogy ezek csak a díszhalak, nálunk élő tavi halak még: harcsa (leső, folyami), törpeharcsak, amur, keszegfélék (dévér, vörösszárnyú, stb.), ponty, kárász, süllő, csuka, angolna, balin, kecsege. Ilyesmik.

2010. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem inkább csak díszhalak kellenek. De Találtam a www.diszhal.info-n egy bizonyos cifra fogaspontyot. Sztem ő lesz a kissebbik akváriumom lakója. :D
2010. nov. 6. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
frenatusz a kedvencem, csak az olyan kis gonosz, mindenkinek nekimegy aki nem elég gyors, és abból csak egyet lehet tartani, mert egymást is kinyírják hosszú távon
2010. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A cápa márna is szép, és elég nagyra nő, az viszont szelíd nagyon, nem bántja a kis halakat sem, csak szeret ugrálni, még ha tető is van az akváriumon, akkor is felugrik és szétcseszi a saját pikkejeit az akvárium tetővel.


Meg a botia is szép és jó fej, az sem bánt senkis, az csak a csigákat eszi meg ha vannak az akváriumban, és ha benyúlsz, vigyázni kell, mert szúrós szája van, úgy megszúrja a kezed, hogy 1 hétig fáj utána :)

2010. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hím sziámi harcoshal tetszik a legjobban.
2010. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ma voltam az állatkereskedésben, és nem akartam és semmi mást, csak jó sok növényt, meg egy fénycsövet venni. De hát, megtetszett egy koronás betta. Így meg is vettem. Íme egy kép.

[link]

2010. nov. 13. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!