Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kis méretű tükrös akváriumba...

Kis méretű tükrös akváriumba mit tehetek?

Figyelt kérdés

Van egy 6 szögletű akváriumom, az egyik oldala tükör, és kb 4 literes.

Bettát tartottam benne kb egy hétig, de nem érezte jól magát.

Labirint-kopoltyús halakon kívül lehet más halat tartani benne? Pl harcsát?


2010. nov. 6. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez mindennek kicsi. Bettának is 20 liter az ideálisnak mondható. Ebben sajnos garnélák sem férnek el. Esetleg 1-2 növényt mondjuk almacsigával tarthatsz benne.
2010. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak növényt, ez a méret nem alkalmas állatnak, tükrös akváriumban amúgy se szabad halat tartani. Ez szobai szökőkútként vagy növényes akváriumként használható csak.
2010. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2db red cherry garnélát végülis lehet benne kínozni egy kis jávai mohával, vagy vegyél bele műanyag halat :)
2010. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Ebbe ne tegyél halat.Kérj karácsonyra egy akváriumot, ha halakat szeretnél, lehetőleg egy szakkönyvet is, hogy megismerd az akvarisztikát.
2010. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van akváriumom már egy ideje, csak megláttam az állatkereskedésben, és még ennél is kisebbet is láttam már (olyan 1,5 literest) azt mondta az eladó hogy azt is bettának szokták vinni, de a kisebb volt 3500 ft, ez meg 1100... gondoltam jó lesz majd feszít a tükör előtt a betta, de pár nap után lent volt a kavicsokon, alig mozgott, meg az uszonya is olyan volt mintha meg lenne tépve. Szóval visszatettem a régi helyére. (20L)


Köszi a válaszotokat, valószínűleg akkor üresen marad.

2010. nov. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!