Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet kiszámolni egy...

Hogy lehet kiszámolni egy akvárium árát?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy csak az akvárium, semmi technika, mert amelyik akvarisztikába járok ott pillanatokon belül megmondják, hogy kb. egy 70 literes akvárium 6-os üveggel 6350Ft. Ezt hogy számolhatnám ki?
2010. nov. 6. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Számológéppel
2010. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem pont így gondoltam
2010. nov. 6. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:

miél vastagabb minél több L viz fér bele annál több XD .. .nemtom hogy érted

megvan szabva hogy egy 6os üveg ennyi Les akihoz ennyi kell és ennyibe kerül...

2010. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
épp ez érdekelne hogy pl.: egy 5-ös üveg mennyibe kerül (métere vagy centimétere)
2010. nov. 6. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:

50 literig 4-es üveg , és 4-es üvegből 80Ft litere

60-100 liter 6-os üveg, és 6-osból 90 Ft litere

2010. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem 5-ös üveget nem is árulnak, csak 4-es és 6-os van, meg hát ha csak az üveg árárt számolod, abba nincs benne még az hogy az méretre vágás, összeragasztás..


de az akváriumos pasi nálunk így szokta csinálni, ahogy fentebb írtam, hogy 4-es üveg 80 Ft litere, és annyiért össze is ragasztja.

2010. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen komolyan mit nem értesz?


Ember előtt van egy táblázat,amibe le van írva, hogy X üvegvastagságból xx forint / liter.


Tudja, hogy mekkora akváriumot lehet csinálni pl. 6-os üvegből. Így te kérsz egy 120L-es akváriumot, ezt beszorozza mondjuk XX forint / literrel és kész is van.


Nem atomfizika ám...

2010. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!