Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhalaim miért változnak?...

Aranyhalaim miért változnak? Fakulás, véraláfutás, fehér foszlások. Kép

Figyelt kérdés

Fátyolfarkú 2 db, élénknarancsszínűként vettem mind2t, de 1 év múlva kb. az egyik kifakult.

[link]

Pont ilyennek vettem mind2-t, egyiknek volt egy fehéres sáv a farkában. Az fakult ki, ma már ilyesmi:

[link]

de a farka, a szája fölött és az egyik oldalán egy pötty és enyhén az oldalúszói még narancssárgák.


A másik farkán hosszú, erős véraláfutás lett, mint az ember szeme ha bevérzik, piros csík+foszló, fehér pár pötty is lett rajta. Egyébként egészségesek, élénkek, jó étvágyúak, jó kedvűek.


2010. nov. 8. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy nem az a bajuk, mint az enyémeknek volt... Elvesztettem 3 aranyhalacskát, de mindnek különböző tünete volt. A piros fátyolfarkún durva véraláfutások voltak, a fekete gülüszeműn fehér lepedékszerű valami, a fehér meg hullajtotta a pikkelyeit. Próbáltam őket gyógyítani (fertőtlenítő valamivel), de csak időlegesen sikerült, végül meghaltak szegények...

Remélem, neked sikerül kikúrálni őket.

2010. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz körül a neten, mihamarabb vegyél nekik gyógyszert, mert el fognak pusztulni!

2010. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!