Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium készítés otthon?

Akvárium készítés otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, akvárium készítéséhez(kb. 100L-es).

Ha lehetséges az alapoktól( milyen vastag üvegből, milyen ragasztóval) és a folyamat részletes leírásával, vagy ha tudtok légyszi linkeljetek be olyan oldalt, ahol ez le van írva.


Előre is köszönöm!


2010. nov. 11. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

100 literest 6-osból merevítés nélkül. (Persze a pontos méret is kellene.)

Vannak akváriumi szilikonok.

De a lényeg az, hogy semmi értelme akváriumot ragasztanod, ha nem akarsz még 20-at. Anyagilag semmivel sem jössz ki jobban, mintha megrendelnéd egy boltban.

Az első 5 akváriumom borzasztó volt, a következő 5 vállalható, most már biztos vagyok benne, hogy nem eresztenek és a 100 felettiekhez sem kell segítség.

2010. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Üveget veszel meg FBS-t, de nem sokkal kerül többe ha megcsináltatod méretre egy akvárium készítővel.


Ha te rakod össze és csöpög, azt neked kell megoldani, utólag még kínlódhatsz azzal is. Viszont ha mással csináltatod az garantáltan nem fog csöpögni, mert akkor nem veszed meg.

2010. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Háth nem tom de nekem ez az első amit én csináltam, de egyáltalán nem csöpög. :)
2010. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hány literes és kb mennyi Ft volt az összeállítás(üveg, ragasztó, stb.)?
2010. nov. 14. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!