Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány literes akváriumod van Murr?

Hány literes akváriumod van Murr?

Figyelt kérdés
Képet esetleg tudsz feltenni?
2010. nov. 17. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki az a Murr, de ha engem kérdezel most van egy 300 literes, egy 60 literes garnélás, egy 35-ös nevelő és pár kisebb ilyen 10 liter körüli.

Előtte volt egy 450 literes, egy 120-as és egy 140-es is.

2010. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mirr-Murrt ismerem, de Murrt nem:))
2010. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Murr egy itteni válaszoló, nagyon ért a halakhoz, sok hasznos tanácsot ad. Csak olvassatok vissza a kérdésekben.
2010. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Akvaristán fent van.Ott az akváriumát is megnézhetitek.Én már megtettem.:)
2010. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Hali!

Köszönöm az érdeklődést, jólesik :)

Mivel albérletben lakok, itt egy 70 literes fenntartására van helyem és kapacitásom, otthon pedig egy 130-ast hagytam édesapámra. Akvaristán valóban meg tudod nézni, telefonnal ilyen képek sikeredtek, nem vagyok valami elégedett, dehát ez van, ezt kell szeretni.

[link]

2010. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Murr a múltkor említetted hogy te már az akváriumplustól rendeltél régebben , amikor a kosárt nézem az oldalon ott írja hogy az áfa összesen xy ... az már benne van az árban? vagy azt még ráadásba kell fizetnem?

Remélem érted a kérdést, előre is köszi

2010. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Csak azért tüntetik fel külön, mert ez egy nagyker, de az áfa benne van a kiírt árban, nem kell foglalkoznod vele.
2010. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy nem vagy elégedett.Nekem is adtál már néhány jó tanácsot,köszi érte:)
2010. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Murr csinálhatnál 1 blogot :) és amit tudsz le írhatnál mindent mert azért tényleg elég jól vágod ezt a halas dolgot :) de csak 1 tippet adtam
2010. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem már minden gyönyörűen le van írva, lásd.: akvarista.hu, diszhal.info, szentgyo.wordpress.com, rainakvarisztika.hu, akvarisztika.budapet.hu/

Rengeteg cikk, leírás, blog, barkács, érdekesség, sorolhatnám. Én sem magamtól tanultam meg ezeket az alapdolgokat, hanem rengeteget olvastam, nézelődtem, kérdeztem azoktól az akvaristáktól, akik ezeket az oldalakat szerkesztik, gondozzák - és valószínűleg már akkor akvarizáltak mikor én még kósza gondolat sem voltam :) Ráadásul édeskevés vagyok én ahhoz, hogy ekkora anyagot összefoglaljak, értelme sem lenne, annyira sokrétű és változatos ez a téma.

Úrrá kell lenni a lustaságon, és akit valóban érdekel a téma, annak bizony át kell rágnia ezeket az oldalakat, nem lehet megúszni egy-egy itt feltett kérdéssel :)

2010. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!