Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki törte már össze az akvárium...

Hektor98 kérdése:

Ki törte már össze az akváriumát akvárium takarítás közben?

Figyelt kérdés
Ki volt olyan szerencsés , mint én?:D
2010. nov. 18. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer vettünk egy nagyon nagy akváriumot.(rá 2 hétre)Kisebb voltam mint most és nem bírtam el mikor vittem ki a fürdőbe kiborítani a vizet elejtettem.Persze nem kell mondjam hogy anyám majdnem megölt meg tiszta víz lett minden.De szerencsére megvolt itthon a régi akvárium szóval a halakat vissza tettem abba.
2010. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én nyáron kivittem az akváriumot az udvarra, rátettem a fűre, a kerti csap mellé, hogy majd ott elmosom.

Lett más dolgom, be kellett mennem a városban. Tolattam a kocsival, és hát... jól összetörtem.

Mentségemre legyen mondva, hogy egyik tükörben sem láttam.

:)

2010. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegnap hoztam haza egy új fűtőt a karanténakváriumomba. Aztán mikor tenném be szedem le a vezetékéről a befőffet gumit... hát nem elejtettem????? szanaszét tört, annyira mérges voltam magamra..... :)
2010. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem unokatesóm (lány) vitt ki egy 200 literes akváriumot a fürdőbe egyedül. Természetesen beleejtette a kádba. Ami a durva, hogy az akváriumnak semmi baja nem lett, még a sarka sem pattant le, az akrilkád viszont beszakadt :)

Hát ő sem örült magának.

2010. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
42%

háát én még tavaly .. :D vittem ki a fürdőbe h kimosom ..egy ilyen gömb akvárium volt:D és háát elég szépen nekikoccantottam a csapnak xD akkor lett felújítva a fürdőszobánk:P a mosdó tele volt kaviccsal és üvegszilánkokkal :P ki kellett tisztítani a lefolyót :D

anyámék csak "kicsit" voltak kiakadva :P:)

2010. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, nem szeretnék rosszindulatú lenni, de a legjobb dolog ami történhetett a gömbakváriummal az, hogy összetört. Remélem jelnek vetted és beruháztál egy "ronda téglalap" akváriumra. Persze ha növényeket tartottál benne, akkor elnézést.
2010. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem most a napokban ahogy takarítottam az aksit, levettem a tetejét, ami üvegből volt. 2 részből állt. Az egyik sikeresen leesett az asztalról. :) De sebaj, vágunk másikat. Jah és nem akadtak ki muterék, mert véletlenül nekik esett le.
2010. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer a szobában arrébb akartam vinni a 45 literes akváriumot, ami félig volt vízzel, aztán a kanapé mellett bekanyarodtam, kicsit rosszul léptem, akvárium megbillent, és az összes hal vízzel együtt rá a kanapéra.

De az akvárium nem tört össze, azt fogtam!


Persze utána halakat gyorsan összeszedtük és mind túlélték :)

2010. nov. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem törtem még el az akváriumomat , csak amikor felemeltem az alja megrepedt , és folyt ki a víz belöle.....xD
2010. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!