Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sürgős. Mi lesz így vele?

Sürgős. Mi lesz így vele?

Figyelt kérdés
Akvárium tisztításnál a Standhal-am kiugrott a vödörből és csak utána vettem észre . Vissza raktam és mozog egy kicsit . túléli
2010. nov. 20. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, mennyire sérült. Nem biztos, hogy túléli sajnos.
2010. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most már késő, de fogd meg és mozgasd a vízben.

Miért kellett kivenni a halat?

2010. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha nem volt kint 20percnél tovább, akkor biztosan túléli.Ne vedd ki a halakat takarításkor, hanem használj talajtakarító eszközöket, pl slag-tölcsérrel.Sohase cseréld le az összes vizet.Hetente 20-30% fontos és elegendő.Az akváriumot is fedd le, mert onnan is kiugorhatnak.
2010. nov. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Doruss ***** válasza:
Attól függ, hogy mesérült-e, és hogy mennyi ideig volt kinn. Egyszer a halaimat kiszedtem ey másik akváriumba, mert táptalajt raktam be, így szétszedtem az egész akváriumot. A kis akváriumra éjszaklára nem tettem rá a tetőt, és reggelre az alganyalóm kiugrott. Nem tudom, mennyi ideig lehetett ott, a bőre elég száraz volt, de még élt. Visszaraktam, és egy ideig nem mozgott, de aztán lassan feléledt, és nem lett semmi baja. Lehet, hogy csak sokkot kapott és azért nem mozgott egy ideig.
2010. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alganyaló az félórát bírja víz nélkül, de a többi hal 1 percet max. Ha a Stendhal nem ütötte meg az oldalát, tehát az úszóhólyagját, akkor túléli.


Viszont ha féloldalasan fetreng, akkor már nem fogja valószínűleg, de ez 2 nap után kiderül.

Ha most még él, akkor már életben marad.

2010. nov. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!