Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap vettünk 3 hím guppit...

Tegnap vettünk 3 hím guppit de ma reddel az egyiknek az uszonya tövében valami förös folt lett. Mi az?

Figyelt kérdés
am meg a guppi vörös és lehet hogy csak egy folt de én nem vagyok benne annyira biztos.
2010. nov. 21. 11:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs elgépeltem: ma REGGEL bocsi :)
2010. nov. 21. 11:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Van köztük nőstény?ha igen akkor azért merthárom hím guppy egymás csipkedésével döntik el hogy kié lesz a nőstény.Nekem is volt 2 guppym meg 2 tisztogató harcsám meg 2 másfajta halam a meg négy vízi csigám mind párban volt a tisztogató harcsákon kívül mindennek lett baja a guppyk miatt mert a guppyk csipkedték a halaknak az uszonyát ezért piros az uszonyuk vége csak véraláfutás semmi komoly amúgy a sérült halak megették a vizicsigák ikráit ja és amúgy a guppy páromnak lettek kishalai részese voltam az elevenszülésnek láttam ahogy a kisguppyk az anyjukból kiszabadultak és elbújtak mert a szüleik megeszik a kicsiket még az összes hal élt egy hétig de sajnos megfulladtak mert kevés volt a levegőjük.
2010. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
amúgy a vizicsigákat nem vettük hanem a vízinövényen utazott hozzánk.
2010. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
bocs nem tisztogató harcsa hanem algaevő.
2010. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnád lefényképezni. Próbáld meg eldönteni, hogy sérülés-e, vagy csak szín. Ezt azért lehet talán látni, ha sérülés akkor a bőr alatt van, vagy ki is fekélyesedik. Normálisan úszik? Eszik? A többiek nem közösítik ki, nem kergetik?
2010. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen normálisan úszik, eszik kívülről meg a viselkedésével semmi baj. ja és nincs nőstény. lehet hogy csak egy folt csak nem néztem meg annyira hogy megjegyezzem a foltot. köszi :)
2010. nov. 21. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!