Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pézsmateknőst és karmos békát...

Zsuzsa198709 kérdése:

Pézsmateknőst és karmos békát lehet e együtt tartani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt karmosom és szerintem a teki kikezdené.Nálunk már volt h a hal is me akarta támadni a békát.Én külön tartottam a karmosokat.
2010. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha nem a törpe karmosbékára gondolsz, hanem a karmosbékára, akkor szerintem nem lesz gond.
2010. nov. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A teknősök természetes élőhelyükön ragadozók, nem a növényeket rágcsálják meg várják, hogy a szájuk elég pottyanjon a kaja. :) Emiatt levadásznak minden élőlényt, ami csak eléjük kerül. Én nem tennék a teknőshöz semmit, ha csak nem etetni szeretnéd vele. A pézsmateknős is megeszik mindenfélét (még dögöket is, de persze ezzel nem kell etetni...), szerintem ne tedd össze a békával.
2010. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ezzel mehetnél a HÜLLŐK kategóriájába! Tudod mit? Nevezd el a karmosbékádat halnak a teknőst meg akvarisztikának és akkor talán 1%-os közük lesz a halakhoz és az akvarisztikának!!!
2010. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a kifejlett pézsma megeszi a karmosbékát, a gyo

rs halakat, garnélákat nem, de a karmos békát egyből felfalja, valószínűleg nem elég aktív, gyors állat.

2015. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!