Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A sügér nőstények párzás...

A sügér nőstények párzás előtt meghíznak?

Figyelt kérdés
A jégsügér nőstényeim nagyon kövérek!Tudom h 2 hétig alig vagy semmit nem esznek amíg a szájukban költenek.És most figylegettem őket és nagyon megvannak hízva de csak a nőstények.Párzás előtt el normális?
2010. nov. 23. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem etetsz túl sokat? Én nem vettem eddig észre egyszer sem, hogy kövérebbek lettek volna. Nekem is afrikai sügereim vannak. És szaporodnak. :)
2010. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem etetem túl őket minden este kapnak csak.Akkor is annyit hogy 5 perc múlva semmi ne legyen a víz tetején és az alján szóval megegyék mindet.De csak a nőstényeim olyan kövérek.:|
2010. nov. 23. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehetséges. Nekem még nem tűnt fel, csak az hogy forgatnak :)
2010. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tom ha túletetném őket akkor a hímek is kövérek lennének de nem.Hát nem tom.De köszike a választ :D
2010. nov. 23. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nincs mit, nem sokat tudtam segíteni. :) De ezek szerint tényleg nem túletetés...majd utána nézek azért, már engem is érdekel. :) Pontosan milyen sügér?
2010. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah jégsügér már látom :) bocsi :)
2010. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszike :D
2010. nov. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!