Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Magányos a halam? (Kérdésed...

Magányos a halam? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Nekem sziámi harcoshalam van! És nem kéne neki egy pl. rák vagy olyan takarító hal. Nagyon jól érzi magát már agusztus óta megvan!! De már próbáltunk hozzá guppyt neki leharapta a farkát! A guppyt odadatam a barátnőmnek. Próbáltunk neonhalat de ő pedig valahogyan meghalt!!:(
2010. nov. 24. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem magányos, elvan ő egyedül. A többi hal úgysem érdekli, a lényeg, hogy jó környezetet teremts neki.
2010. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
nőstény bettát betehetsz a hím mellé, nem fogja megenni.
2010. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nőstény bettát semmiképp sem, már bocs hogy kijavítalak. Ha nem kész a párzásra, ugyanúgy elkergeti, mint bármelyik halat, sőt fordítva is igaz, a nőstény is bánthatja a hímet. Csak dús növénnyel, 50 literesben tarthatóak együtt.
2010. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Lehet igazad van, én a tapasztalatomra alapoztam, igaz, kb 10 éve, hogy utoljára voltak halaim. Igaz, nekem 130 literes akváriumom volt. Igazad lehet. A betta érdekes hal.
2010. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
130 literben lehet persze, de mivel a kérdező egyedül tartja, nem ezt feltételeztem ;)
2010. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! De nekem kicsi akváriumom van! KB. 12 LITERES!
2010. nov. 25. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Akkor szerezz be egy 2-szer 3-szor ekkora akváriumot, attól jobban érzi magát, mint ekkora helyen még egy hallal osztozva.

És ami a legfontosabb: dús, élő növényzet!

2010. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Ebbe, ne tegyél több halat én ezt tanácsolnám.
2010. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!