Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen talajporszívót vegyek?

Milyen talajporszívót vegyek?

Figyelt kérdés
Igazából arra akarok rákérdezni hogy melyik fajtát. A napokban jártam boltban és kérdeztem hogy mi mennyi.... a légpumpás 5-6 ezer Ft körül van de az nem szívja ki a vizet csak a koszt szűri ki; aztán van ami sima talajporszívó ami persze sera-ás és 2590Ft volt. Na emelett láttam nem sera-s sima csomagolásban 900Ft-ért. Szerintetek a sera-sat vegyem meg mert úgy hallottam h az a legjobb márka de ha csak maga márkáért 2000Ft-tal többet fizetek nem éri meg.... Szerintetek?? válaszokat köszi:)
2010. nov. 25. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen fajta állat? Ilyenről még nem hallottam!
2010. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
.....:/ jesszus ez nem állat hanem ez egy szerkezet amivel takarítod az akvárium aljzatát a mulmtól(halürülék, kajamaradék stb)......:S :/
2010. nov. 25. 14:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb márka, de a Sera a jók között van.

A Trixe-nek van elemes is, igaz az drágább. [link]

2010. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, melyiket veszed, hiszen egy csőről és egy tölcsérről van szó. A helyedben felragasztanék egy sima cső végére egy fél literes flakont és tádám, jobb, mint a sera ;)
2010. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor viszont érdekelne hogy hogyan barkácsoljak itthon ilyet mert próbáltam rákeresgetni de nem sok mindent találtam ugyh szívesen venném ha vki segítene ebben (részletesen:)) köööszíí:)
2010. nov. 25. 15:58
 6/12 anonim válasza:
2010. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb egy képpel:

[link]

Megjegyzem nem szépségkiállításra készült :D

Ami nem látszik, hogy a flakon alja le van vágva. A tömítés sima szatyor csíkokra vágva, ez volt kéznél. Szegetelőszalaggal kicsit kultúráltabban néz ki, dehát nem ez a lényeg.

2010. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat kedves kérdező,de pont én is egy hasonlót szerettem volna kérdezni.

Murr tőled!

Láttam a képen a talajporszívót amit belinkeltél,szeretném megkérdezni,hogy ezt hogyan is használod.Mert ahogy elnézem elkészíteni egyszerű.Köszönöm előre is neked.

2010. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

sztem talajporszívo helyett vegyél algaevő halat

ez a hal is megeszik mindent (halürülék stb)

és olcsón kijössz

2010. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az algaevő hal esetleg kajamaradékot eszik, ürüléket nem... Nem helyettesíti a mulmozást.

Erika:

Úgy használom, hogy belenyomom a flakont a kavicsba és megszívom a csövet egy vödör felett. A vákuum felkapja, megemeli a kavicsot, viszont nincs akkora ereje a nagy keresztmetszet miatt, hogy leszívja azt. Viszont a kosz könnyű, az lefolyik, a kavics csak kavarog. És így folytatom, megyek körbe a megtisztítandó részeken. Utána pedig visszapótlom a leszívott vizet az előre bekészített friss, pihentetettel. Csak annyit kell kitapasztalni, hogy mekkora flakon kell a csövedhez, ha túl kicsi, akkor szívja a kavicsot is, ha túl nagy, akkor nem szívja ki a koszt. De a fél literes nekem jó a slaghoz is, kisebb csőhöz a fél literesnek a felét használtam.

2010. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!