Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A jávai moha tényleg nagyon...

A jávai moha tényleg nagyon ritka növény?

Figyelt kérdés
Itt olvastam hogy milyen jó kis növény, sok mindenre lehet használni és speciel valami talajtakarót keresek.... na mindegy és mikor megkérdeztem a boltos nézett rám meredve és azt mondta hogy húú hát az nagyon ritka mert jóesetben 1 évben 2x vagy 3x tudnak szerzni. Én meg itt olvastam hogy ti simán elmentek boltba és megveszitek. Hogy van ez ????
2010. nov. 26. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
A boltokban valóban ritka valamiért, pedig könnyű tartani, szaporítani. Nő, mint a gomba. Pesten az Aquadepóban mindíg van belőle nagyobb mennyiségben, máshol ritkán látom. De én például akvarista.hu-n szereztem ingyen, garnélákkal fűszerezve :)
2010. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát őszintén nyíregyházi vagyok szóval most budapest annyira nincs közel. És nem tudom hogy hogyan kéne szerezni.....
2010. nov. 26. 16:32
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha egy órával hamarabb írod ki a kérdést, akkor épp aquadepóba indulás előtt kapsz el, este pedig nyíregyre megyek, már meg is lenne a növényed :) Ha írsz egy privátot, kb. 3 hét múlva tudok vinni, talán már a sajátomból is, ami olcsóbb lenne, csak még nem sok van, nem tudom mennyi kellene neked. De ezt ha gondolod, megbeszélhetjük.
2010. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha találsz nyír1en szólj, mert nekem is kéne, már bejártam szinte az összes boltot és sehol sincs. Sőt az az universumnál vmi holibilis összeget mondtak nekem.
2010. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

jajj igen tudom a faunába... ott nagyon parasztok és semmit nem foglalkoznak veled én ott egyszer voltam de többet tuti nem meek menj el majd a gala-pago ba ott nekem azt mondták 1 évben 2x 3x van de nagyon ritka a némóban még nem voltam (tudod hatzel tér) és van egy a széchenyi utcában is a zrínyi gimnázium környékén arról tudsz valamit?

Köszi murr. Most tettem fel akvaristán hirdetést és meglátom de amugy ha szabad egy kérdést.... milyen nyíregyházi vonatkozásod van neked :O:O??

2010. nov. 26. 16:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Pont tegnap előtt jártam végig, voltam örökösön(a fazekas j téren volt egy de már nincs ott), voltam a bírósággal szemben, az tetszett szó szerint kinyalták a seggem, nagyon segítő készek voltak, sőt ami még tetszett vannak AKCIÓS halak: zebra dánió 100Ft, Pink dánió 200Ft és még volt vmi,de arra már nem emlékszem. Voltam a Kölcseyvel szemben, de ott nem nagyon voltak szimpik az eladó csajok, meg a volt MG fősulival szemben ott viszont olcsók a halak. De ahogy elnéztem itt Nyír1en elég ratyi a választék halakból és növényekből is.
2010. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
egyetértek énis a bírósággal szembenlévőből veszek mindig mindent az a legjobb
2010. nov. 26. 17:45
 8/18 anonim ***** válasza:
Sztem Murr Nyír1i, csak Pesten tanul.
2010. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyíregyen örökösföldön tegnap láttam jávai mohát, azt hiszem, nem biztos hogy az volt, mert csak úgy rápillantottam és az volt az első megállapításom, hogy az.
2010. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Így van, az egyik válaszoló beletrafált, elvileg nyíregyen laktam, most pesten tanulok és élek. Ha láttok valamit nagykerben, akkor szívesen lehozom haszon nélkül (persze csak ha nem túl nagy és nem kell messzire mennem), főleg az aquadepóba és az akvariumplusba járok.
2010. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!