Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miert eszi meg az anyaguppi a...

Miert eszi meg az anyaguppi a kicsinyeit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez rejtélyes! Nekem állandóan megeszik már 3éve, és az a borzasztó hogy a SAJÁT ANYJA megeszi kicsinyeit nállam is.... Sajnálom. Henrik
2010. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
koma ?:'D
2010. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert éhes... A túlélés ösztöne hajtja, ez pedig azt diktálja, hogy ami kicsi és mozog, az táplálék. A természetben nem könnyen kapja el a kicsiket, egy akváriumban viszont kevesebb a hely és a menedék. A természet okosan megoldja a dolgokat, jut is, marad is alapon.
2010. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kzs ***** válasza:

Mert nem ivadékgondozó. Lehetne az (mint ahogy sok ilyen halat ismerünk: Diszkoszhal, Cichlasoma octofasciatum, Bíborsügér, stb.), de sajnos mégsem ez a helyzet.

Kizárólag a táplálékszerzési ösztön munkálkodik benne: mozog előtte egy kicsi valami... kajának nézi és megeszi.

Ennyi.

2010. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de en kulon tettem a tobbitol igy az se lehet ,hogy nem jutott neki eleg kaja,mindig gondosan ugyeltem arra hogy rendesen megetessem....
2010. nov. 28. 02:10
 6/6 kzs ***** válasza:

/A kérdező legutóbbi kommentjére válaszolva/

Az nem számít, a táplálékszerző ösztön mindennél erősebb.

Hiába eteted rendesen, akkor is meg fogja enni az ivadékát. Ez van sajnos. :(

2010. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!