Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az normális ha minden etetés...

Az normális ha minden etetés után szabad szemmel láthatóan megnövekedett a halak hasának nagysága?

Figyelt kérdés
ne gondoljatok ilyen óriási nagyra csak látszik....pl a zebradánió olyan mintha ikrás lenne vagy a guppy és a molli mintha terhes lenne...?
2010. nov. 28. 21:01
 1/7 gfero ***** válasza:
szerintem agyon eteted szegény halakat
2010. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jó ha nagyon látszik, mert ha túleteted őket akkor könnyen kaphatnak bélgyulladást, ami elhulláshoz vezet. Annyit adj nekik, amit épp elfogyasztanak, lemezessel könnyű túletetni, mert keveset be tudnak falni belőle, majd a hasukban dagad meg. Lemezesből ezért adnak nagyon keveset vagy előtte beáztatják vízbe. Én inkább egyszerre keveset adok belőle. :) Naponta 2x-3x etetek kisebb adagokban.
2010. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizony, hatalmasra tudják zabálni magukat. Etess kevesebbet, hidd el egészségesebbek lesznek, nem szabad utat engedni a falánkságuknak, mert egyszercsak szétpukkannak :)
2010. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam, szóval a lemezessel könnyű túletetni, mert sokat be tudnak falni belőle, mert könnyű a szerkezete és a hasukban megdagad, úgy meg már sok lesz nekik :)
2010. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
24 halam van: dániók 3 guppy 4 rózsalazac 6 fekete neon 3 molli meg na mind1 tehát van 24 hal és ezeknek adok egy egész kocka fagyasztott szúnyoglárvát. Az sok?
2010. nov. 28. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azt kapnak, mást nem?
2010. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de 2 naponta lemezest is kapnak
2010. nov. 28. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!