Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan rögzítsem a mohát a...

Hogyan rögzítsem a mohát a talajhoz?

Figyelt kérdés
szingapúri moháról lenne szó és tudom hogy ezzel a hálós módszerrel kell valahogy de valaki leírná részletesebben hogy ne csináljak hülyeséget!!?
2010. nov. 29. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Úszó vizi moháról van szó? Vagy gyökeres kavicsba ültethető vizi növényről van szó?
2010. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben úszó mohárol van szó akkor szerintem a növény sokkal tovább élne úszva a viz felszinén mint lerögzitve. A hálós modszert jónak tartom, mivel a hálót vékony damillal hozzá lehet kötni díszhez, fához stb.

Henrik

2010. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeséget nem tudsz csinálni, beteszed a mohát, ráfekteted a hálót, a széleire pedig köveket, aljzatot pakolsz. Azt viszont tudnod kell, hogy ez nem a legjobb a mohának, nem lehet arra kényszeríteni, amire nem hivatott. Nem tudom melyik a szingapúri moha, én jávait, májmohát és karácsonymohát ismerek. Ha májmoháról van szó például, annak az alja besárgul, a teteje pedig 2 hét alatt átnő a hálón és felemelkedik. a jávait le lehet így rögzíteni, csak ne túl szorosra.
2010. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha jávai moháról van szó??? csak légyszíves írjátok le részletesebben hogy kicsit esztétikus is legyen ne csak olyan ronda sz@r legyen.... köszi:)
2010. nov. 30. 16:23
 5/5 Csabesz555 válasza:
nem kell rögzíteni nekem gömbmohám van meg itt elolvashatod ha ilyen: [link]
2010. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!