Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért fekszik lent lebegve a...

Miért fekszik lent lebegve a terhes guppym a szülő szobaalján?

Figyelt kérdés
Nem mozdult a mai napon, csak ott fekszik. Miért??
2010. dec. 1. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
a halak akkor nem szoktak mozogni ha meghaltak
2010. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez nem halt meg, ez mozog csak lent a szülőszoba alján... Rosszul irtam... Bocsi. Henrik =)
2010. dec. 1. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán éppen szülés előtt áll, de valószínűbb, hogy stresszes. Ahogy már írtuk, hagyd békén, ne piszkáld, ne nézegesd percenként. Nem vagyok egyébként a szülőszoba híve, nagyon kicsi az a hely, nem felmőtt példánynak való. Néhány ivadék nevelésére alkalmas, ha nem akarsz külön akváriumot berendezni. Max. 10 kishalnak, max. 1 hónapos koráig. Elletni viszont nem ellettem még benne.
2010. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem annyira, én sem akarok 1hónapos korára felnevelni kisguppyt. Ha már akkorák lesznek hogy nem tudják őket a nagyok megenni, akkor már engedem is kiőket... Köszi amúgy a segitséget. Amúgy nagyon fekete az ivarnyilása, és nagy a hasa. Remélem hamarosan megfial. Kb. nem lehet igy tudni hogy mikorra fog megfialni?
2010. dec. 1. 18:37
 5/10 gfero ***** válasza:
100%
ha már a szülőszoba alján fekszik akkor 1-2nap alatt megszül
2010. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem ilyenkor meg szoktak halni a halaim.
2010. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az lehet =), nekem nem... ilyenkor nem... =). Most ez inkább szülni készül, mint megdögleni =)... Ezt elnézted... Amúgy kössz a biztatást.
2010. dec. 1. 19:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Viszont "gfero" és "murr-nak köszönöm, ők legalább értelmeset mondtak...
2010. dec. 1. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyban vártam hogy mikor szül meg, meg minden, erre nem megszült, hanem megdöglött. :( Pedig már erős volt a terhességi foltja is, a hasa is nagy volt...
2010. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az szívás, van olyan is igen az "vasvízkor" ami egy igen súlyos betegség, de ahogy elmondtam előtte is nem azt kérdeztem hogy ez meg fog most dögleni??? Jajj istenem!!! Hanem azt kérdeztem hogy vajon miért, és hogy tán szülni fog-e??? Erre te egy egész más választ adtál, kössz. H
2010. dec. 2. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!