Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Feket törpeharcsáim voltak 3...

Feket törpeharcsáim voltak 3 és szifonarancs sárga és a nőstényt halat 2 fiú hal kergete an őstény narancsárga szifot és valamiért meghalt 1 szem nőstény volt ki ugráltak. A Harcsák miért haltak meg fiatalon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 17:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
az az 1 hala meg 1 kutyája van,tőle nem akartam tanácsot kérni. Ha van msn vegyél fel van iwiwem myvipem msn-nem.Olvastam 1 oldalt amit te küldtél szerintem, oldalt. Haveromnak csak hal meg viz van benne fedetlen. Unoktesoméknak sok kisméretű haluk van meg az egyik patika gyógyszertárba sok kicsi nagy hal van. Fajtárol elolvastam de többi az első linket újra átolvasom tudok mindent.Halaim lesznek ki lesz tisztitva a poros az akvárium meg minden tapasztaltabb lettem.Akváriumomat meg mérem hát literes hány méteres hány szélesége hasonloaktk épet is küldök.
2010. dec. 5. 11:51
 12/20 anonim ***** válasza:
mi az msn cimed?
2010. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
add meg az MSN cimedet és felveszlek, és segitek. H
2010. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ez a 2 ms cimem van:

martin949494@hotmail.com

martin080808@hotmail.com


vártam hogy ikrázásig eljusak de porosodot a víz tele volt a teteéig vizzel légszűrőtől halhatak meg vagy víz hőmérséklete ingadozo volt mert hőmérő nincsen benne.

2010. dec. 5. 14:29
 15/20 anonim ***** válasza:
felvettelek msn-re , fogok segiteni, csak jelölj vissza msn-en...
2010. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
mind a 2msn-edre felvettelek. legyél fent valamelyiken és akkor segitek hogy mi lehet a baj...
2010. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Martin! Mikor leszel fent MSNen??
2010. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Vissza igazolak mind 2 -msn-nement megtanulok lefürdők akkor este fél kilenc 21:00 ig fent vagyok

akvarisztika érdekes kutya és hal tenyészet

2010. dec. 5. 15:53
 19/20 anonim ***** válasza:
Oké... esetleg előbb nem tudnál feljönni? Holnap 3TZ-t irok, nem akarom magam siratni, és szeretnék hamar lefeküdni. Hamarabb nem tudnál feljönni MSN-re?
2010. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
most fönt vagyok egyik msn-nem elérhető vagyok nekem gyakszám vna korán kelés
2010. dec. 5. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!