Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Internetről hal rendelés?

Internetről hal rendelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendelnék halat netről de nem tudom hogy a hal túl élné-e,

szerintetek merjem megrendelni?


2010. dec. 7. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam, hogy lehet netről halat rendelni. Hát én max. halas kaját rendelnék, de élő halat??!
2010. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Postai úton élő-állat rendelés május óta (mióta új állatvédelmi törvény van) TILOS!
2010. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én nemrég kb 3 hete e-mailon kérdeztem hogy el e tudnák nekem küldeni a halfmoon bettát és írta hogy nyáron tudná szóóval nem tudom!Itt egy oldal:

[link]

2010. dec. 7. 19:31
 4/8 gfero ***** válasza:
miért a netröl kell halat rendelni ,ez olyan mint a zsákba macska nem tudod hogy mit kapsz .csak ismert állatkereskedésből szabad halat venni sose tudhatod milyen betegséget cipelsz be az aksiba
2010. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia.

Mert az állatker.ben nem minden fajta/ féle halat lehet beszerezni én egy panda aranyhalat szeretnék!

2010. dec. 7. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
legális úton nem fogsz halat rendelni
2010. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki mit vállal be (és miért kap majd orbitális büntetést ha kiderül) magánügye. A törvény ez:


"17. § (1) Csomagküldõ kereskedelem útján a kedvtelésbõl tartott állatok tartásáról és forgalmazásáról szóló

jogszabály szerinti kedvtelésbõl tartott állat nem forgalmazható. "

2010. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek hát tuti hogy nem fogok rendelni netről

azértis mert mire ideér temethetem el :(:D

Köszi még egy szer!

2010. dec. 8. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!