Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő vagyok az akvarisztikába...

Kezdő vagyok az akvarisztikában és tudni akarom, hogy mennyibe kerülnek a kütyük az akváriumba?

Figyelt kérdés

Az akvárium Kb. 40 literes

(azért azt írtam, hogy akarom mert a szeretnék szót nem engedte tovább)


2009. jan. 19. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem egy 62 literes akváriumom van,ebben van egy szűrő levegőztető egyben Aquael márkájú ez kb 2500ft volt,és még van egy fűtő ez is Aguael 100wattos hőfokszabályzós ez 3500ft volt ezekre mindneképp szükséged lesz.Ezen kívül ugye a dekoráció a növények,kavics vagy homok a halak és a tápok,vitaminok ez egy jó kis összeg lehet persze ez függ attól is hogy milyen halat akarsz tartani!?a vízkezelő szerekre is gondolnod kell még!Végülis nem olscó mulatság de ha mindent megveszel akkor nem kell már rá költeni a későbbiekben.Minden jót!

2009. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sokat segítettél (-: de tényleg!
2009. jan. 21. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem számoltam össze, de legjobb esetben is minimum 20-30 ezer Ft.
2009. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!