Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 20 literes akváriumba...

Egy 20 literes akváriumba vagy 10 be milyen szüröt ajánlatok?

Figyelt kérdés
Csak két guppinak lenne hallotam olyat h a légpumpához van vmi szivacs ami pár száz ft.az hogy müködik?
2010. dec. 12. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szivacsszűrő a neve, annyi a lényeg, hogy a légpumpa átnyomja a szivacson a levegőt ez vákuumot kelt, így áramlat keletkezik, tehát szűr. Dióhéjban ennyi. Ez megfelelő egy ekkora méretű akváriumhoz. De ha nem csak elletőnek vagy karanténnak szeretnéd használni, akkor már ajánlott lenne nagyobbat venni, nem kerül sokkal többe, néhány guppival ugyanúgy jó bele egy szivacsszűrő, később viszont tudsz fejleszteni, a halak is jobban érzik magukat benne.
2010. dec. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kis szűrőt olyat ami 10 literhez való.

Az nem szivacs szűrő hanem rendes, csak picike, nem foglal sok helyet. Nálunk 3ezerért árulják.

2010. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs, nem is 3ezer, csak 2300 Ft
2010. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan van, amit az aksi szélére felakasztasz. A vízbe vezeted a csövét, ott szívja fel a vizet, átforgatja a benne lévő szivacson, kifelé pedig egy a víz irányába álló kifolyón tolja a vizet. Mint egy kis vízesés. Mondjuk állandóan pisilnem kell tőle :D


Red Sea Nanofilter a márkája és 2500 ft volt. lehet az előttem szóló is erre gondolt.

2010. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


No pont ilyenem van, csak fekete. Egyébként meg 60 literig használható, azt írja. Nekem is 10 literesben kezdte a pályafutását, most 30 litert forgat. 2 vagy 3 éve megvan, hibátlanul működik. Csak a vízkövet élmény leszedni róla...

2010. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit meg én mondtam az ilyen dobozban van csak nem pont így néz ki:


[link]


Szóval én ma vettem egyet, az a neve hogy "ELITE MINI" és 11 literhez való. Kerestem róla neten képet, de nem találtam, viszont attól még lehet kapni.

Eddig jónak tűnik. Nálam csendes, mert a levegőztető csövet nem raktam bele, csak a vizet forgatja, nekem az úgy pont jó, így tök csendes. Elvileg 2 év gari van rá.

2010. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. dec. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!