Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy ismerősöm vett egy szűrőt...

Egy ismerősöm vett egy szűrőt amin nincs burkolat:D?

Figyelt kérdés
Nem szedi össze a koszt úgy minta az én szűröm, (úgy értettem hogy nincs burkolat a szivacs körül) nem tudom mit kéne vele csinálni, tegyek rá valamit? de mit? (nem hibás így gyártották boltból vettük)
2010. dec. 14. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Powerhead szűrőnek hívják. Nem kell vele semmit sem csinálni, csak óvatosabban kell tisztítani. Például mielőtt leállítod, húzol egy zacskót rá és kész is.
2010. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Van olyan helyzet, amikor kifejezetten ilyenre van szükség. Például garnélák mellé, mert nem szívja be a kisgarnélákat. A felszínén ennek is összegyűlik a kosz, csak amikor kikapcsolod, óvatosan kell vele dolgozni mert visszakeveredhet a vízbe.
2010. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivacsot szoktak rátenni (jó nagyot). Nem esztétikus a látványa, de nagyon jól takarít. Nekünk is ez van bent a 300 literesben, plusz van egy külső szűrő is és gyönyörű a víz.
2010. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
He he :D ez 55 literes
2010. dec. 14. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Hehe nekem 56 literesben volt hasonló :)

Bár az enyám 650L/H teljesítményű volt így tettem egy szivacsot a kimeneti felére is,nem volt szép de brutális volt a teljesítménye és a második szivacs egyrészt lefolytotam másrészt pedig eloszlatta az áramlást.

Az egyedüli gond az volt mikor hozzá kellett nyűlni mivel az összes cuccot maga alá vonzotta mivel az aljzaton volt.

Egyébként az enyém egy szökőkút szivattyú volt de a tietek is valami hasonló lehet.

2010. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!