Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat és/vagy gerinct...

Milyen halakat és/vagy gerincteleneket tartasz?

Figyelt kérdés

Nekem vannak guppik xiphok ancik harcsák mollik dániók neonok 1db kubai kék rák és red cherry garnélák.

Kíváncsi lennék,hogy milyeneket tartotok.:)


2010. dec. 18. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Afrikai sügérek (yellow, socolofi, aceii itungi, livingstonii, maingano, mpanga, mbamba), ancik (temminckii és albínók is vannak), páncélosharcsák, botia-k. Meg van 2 ékszerteknősöm is, ők 10 évesek.
2010. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt is néhány elvenszülő éldegél (koi xipho, pár guppi és dalmatamollyk, na meg ezeknek a kicsinyei, kb. 20 db), red cherrykkel és csigákkal. Lassan profilváltás lesz, az elevenszülőket mikrorazbórákra szeretném cserélni és átállni egy nanohalas-növényes-garnélás akváriumra. Közben alakul egy aranyhalas akvárium, és egy teknősöm nekem is van, ő pedig már 20 éves elmúlt és macskának hiszi magát, szabadon jár-kel a lakásban:)


Nálad a kubai kék rák a közös akváriumban van? Ha igen, hazudtak, mikor azt mondták, hogy csak a beteg gyenge halakat tudja elkapni, szépen sorra mindent le fog vadászni. Nálam még a vitorlásokat is megrendezte annak idején, alig hittem a szememnek.

2010. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam betták éldegélnek,3kani,4csaj,3db baby betta akik 3 hetesek,1 hím és 3csaj kakadu törpesügér,ancik,coryk,almacsiga.:)
2010. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Igen, nekem a közösben a kubai kék rák, és semmi baja nincs a halakkal. Szerintem vegetáriánus lett, vagy én nem tudom. Nincs kedve vadászni, nagyon lusta:) Van neki 1 kicsi háza amiben "él" és mellé bemennek a halak pihenni és épségben jönnek ki.De van amikor a rákot napokig nem is látom :)

2010. dec. 18. 12:44
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Nálam vitorlások (4), neonok (20), razbórák( 20), páncélosok(10 ) és egy zsémbes öreg anci él, valamint egy pár zebrasügér ma elúszott kb 100db ivadékkal.Ja és egy csapat garnéla ( amanó ).350 liter.
2010. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam van Red cherryből már vagy 200db, úgy szaporodnak.


Tigris garnéla 2db, parázs lazac, <--ezek most újak, de az egyik parázs az terhes, azt fél desztillált vízbe raktam, s akkor fog leikrázni jól


Brigitte microrasbora <-- ebből van arany színű, meg piros

meg van valami rózsaszínű microrasborám is amin pöttyök vannak, a nevét nem tudom

A microrasbórák nem szaporodnak viszont jó sokáig élnek, sok évig.



Meg galaxy razbóra másnéven gyöngy dánió 2db hím és 4db nőstény <-- ezek már igazán szaporodhatnának, de nem teszik, majd ezt is desztillált vízbe kell rakni, meg élő halkaját adni nekik, és akkor talán :/


Aztán van törpe szívóharcsám 2db


És nagy akváriumba meg van 1db vitorlás, meg 6db piros nemtom milyen hal, meg 6db tetra. Más nincs.


Volt valami nagy ragadozó halam, amit algaevő ancynak néztem, és lezabálta a növényket, meg pár kishalat is kiírtott, azt visszavittem az állatoshoz :)

2010. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss ***** válasza:
Nekem guppik (37-kissé elszaporodtak), neonok (5), fekete neonok (3), szumátraik (2), aymonnerrik (2), sok-sok maláj tornyoscsiga, kis barna csigák amiknek nem tudom a nevét, plusz egy almacsiga.
2010. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!