Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Attól hogy én nem látom, a...

Attól hogy én nem látom, a guppik a társas akváriumban is párzanak?

Figyelt kérdés
Mivel a guppi egy párosodással többször is tud szülni nem jelenthet nagy problémát. De egyszer ez is véges és gondolom énis így jártam mert 1.5 hónapja nem növekszik a hasa a guppimnak. Van 3nőstény és 2 hím. Hogyan érhetem el hogy párosodjanak és gyarapodjon az akvárium?
2010. dec. 23. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy nő csak nem látod és felfalják a kicsiket :S
2010. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes... Nálam ugyanúgy szaporodnak a guppik a társasban is.Milyen halaid vannak még?Lehet nem jönnek ki jól egymással.
2010. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
emelett van platti black molly zebradánió ékfoltos razbóra rózsalazac anci de nemhiszem h szembenállnának egymással mert eddig szült vagy 2-3x csak mostanában nem. Azt nem tudjátok hogy hogyan tudnám elősegíteni azt hogyha külön akváriumba rakok hím és nőstény guppit akkor párosodjanak is ?
2010. dec. 23. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
én 15literesben csináltam. fűtő, szűrő, tető, világítás...aztán amikor láttam h nagyon nagy a hasa a nősténynek külön szedtem a hímet. De nekem mostanában társasban szoktak és csak fogom és kihalászom :)
2010. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miután különtetted őket adj nekik naponta többször is kaját, de csak keveset.Az szerintem elősegítheti a szaporodást mert nem kell a kajára gondolniuk, mivel már jól laktak.
2010. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én guppyaim a társasban szaporodnak rendesen látni is lehet, és én nem halászom őket ki hanem ott hagyom és nem lesz semmi bajuk(kicsiknek), jó 1-2 megesznek de a nagy része megmarad. Lehet hogy te nem látod hogy szaporodnak az csak egy dolog.. a picike halak a talaj kövek közé bebújnak nekem is azt szokták pedig lenne búvóhely bőven.. Olyan helyekre bebújnak amire te nem is gondolsz...
2010. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!