Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halneveket ismertek?

Milyen halneveket ismertek?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy aranyhalat. Az első háziállatom. Nem tudom, hogy milyen nevet adjak neki. Itt egy kép róla: [link]
2010. dec. 24. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mufurc
2010. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A hal neve: Wanda

Ficánka!

2010. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

zabálnivaló :P :)


Nemo! Hali! (és ha bemész a szobába és köszönsz neki hogy Hali, akkor a nevét is kimondtad :D)

2010. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mekkora akváriumban van?:) Amúgy legyen a neve Goldi :D
2010. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mivel kaptam, és még nem vagyok jártas az ilyen dolgokban, ezért a litert nem tudom megmondani, de a méreteit igen: 29cm széles, 26,7 magas, 39 hosszú.
2010. dec. 24. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy hím aranyhalam. George-nak hívták. Nagyon szerettem Ő volt az első állatom.
2010. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogy tudom megkülömböztetni a himet és a nőstényt? Azt hallottam, hogy nagyon egyformák. Meg a barátom (akitől kaptam ajándékba) is azt mondta, hogy az aquarisztikás eladó sem tudta megmondani. Mert úgy könnyű lenne nevet adni neki ha tudnám a nemét, mert úgy nekem is lenne jópár ötletem.
2010. dec. 24. 13:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit tudtok ajánlani mellé, amit nem bántana vagy őt nem bántaná. Mert szeretnék venni mellé egy társat, hogy ne legyen egyedül.
2010. dec. 24. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem Guppy volt mellette. De ennek minimum 10 éve. Úgy volt, hogy volt nekem egy fiú aranyhalam George és tesóm is kapott egyet de lányt és Gina volt. Meg két Guppy. Szintén fiú lány párosítás. Azt tudom, hogy az én fiúmat Buksinak hívták, de hogy tesómét hogy azt már meg nem mondom. A guppyk hamar népesedtek az aranyhal viszont nem mert George felfalta az ikrákat ami Gina tett.


Szerintem a Te aranyhalad fiú. Enyém is így nézett ki. Gina ő sokkal kisebb volt mint az enyém és az uszonya is máshogy állt. Körülbelül így: [link]

Csak még nagyobb.


Nem vagyok nagy akvarista, de majd utána nézek milyen fajta hal tartható arany hal mellé :)

2010. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de lehet, hogy egy másik aranyhalat veszek mellé. Láttam mikor egyszer betértem egy ilyen üzletbe, hogy rengeteg féle van. Szerintem azok közül majd választok egyet. De köszi, nagyon rendes vagy.
2010. dec. 24. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!