Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek, milyen...

Mi a véleményetek, milyen növényeket ill. halakat raknátok még ezekbe az akváriumokba?

Figyelt kérdés

Az első egy 112 l-es 9 zebra dánióval, egy vitorláshallal, 2 algaevőharcsával, 1 hím ananász xifóval (mert a párja az 54 l-esben van) és 4 db alma csigával, mindegyik növény anubias féle.

[link]

[link]

[link]

A második a már említett 54 l-es egy darab nőstény ananász xifóval és 2 db alma csigával.

[link]

Még annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek mikorra várhatóak a kicsik a xifónál?

[link]


2010. dec. 26. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
lilaoepsis vizifű, cripto félék, vizipáfrány
2010. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
black mollyt?
2010. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sziámi harcoshalat. Az megfér minden hallal csak éppen a saját fajával nem, csak ha más nemű, de a hím megeszi a petéket.
2010. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Doruss ***** válasza:

Az 54 literesbe én raknék neonhalakat meg guppikat, meg néhány csigát. Vehetnél algaevőt, pl. aymonerrit is, azok nagyon szépek. Növényeknél meg menj el egy boltba és vásárolj össze párat, ami tetszik, úgy a legjobb.

Nagyon szép akváriumok, gratulálok hozzájuk.

Amúgy egy kérdés, ha nem bánod: mi az ami a háttérben van, és az mennyibe kerül, honnan szerezted? :)

2010. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2010. dec. 26. 18:49
 6/10 Doruss ***** válasza:

Az akváriumok hátsó falát fedi valami barna, barázdás dolog. Az az akváriumban van, vagy csak poszter, vagy micsoda?

Előre is köszi!

2010. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Domború műszikla háttér akar lenni csak az alma csigák legyalulták a felső színezett réteget, a nagyobbik akváriumot azzal együtt vettem a másikat én kentem fel az akvárium falára és nem színeztem. Az árát a nagynál nem tudom, de a kicsinél még ezer forint se volt. Az anyaga pedig csemperagasztó. Vigyázni kell vele mert ha egyszer felragadt az üvegre elég nehéz eltávolítani és nem érdemes belenyúlni pusztakézzel, mivel maró hatása van.

Egyébként remekül lehet bujkálókat, üregeket csinálni belőle belőle és könnyen faragható amikor már kiszáradt.

2010. dec. 27. 05:32
 8/10 Platypus ***** válasza:

A növényekhez nem ártana tudni, milyen fényforrást használsz és hogy tápozol-e. Feltételezem, hogy kevés fény van és nem tápozol, ehhez passzoló növények: Microsorum, Cryptocoryne apotogetifolia (ez csak a nagyba), Anubias nana, Bolbitis, gömbalga


Én a helyedben hagynám a xifókat elszaporodni, és még pár dániót vennék, hogy szép nagy legyen a raj. Ha a kis akváriumot nevelőmedencének szánod, akkor legfeljebb valami nano halat tennék bele, pl, endler guppi.

2010. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még teleraknám növényekkel, most elég kopár számomra (mondjuk a mieink dzsungelnak vannak berendezve:) Xifóból is még egy pár.
2010. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek. Jó sok mindenféle színűt.
2010. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!