Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A búvóhellyel mit csináljak?

A búvóhellyel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most vettünk egyet,de nem tudom hogy mehet bele rögtön a (kókuszdió) búvóhely vagy már úgy árulják hogy rögön mehet az akváriumba?
2010. dec. 28. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Elméletileg mehetne bele, mert már kezelték, de mivel sokan összefogdossák és porolódik a boltban, én sós, meleg vízben 1 órára beáztatnám, aztán alaposan leöblíteném és így tenném az akváriumba. Fertőtlenítős (Neomagnol) vízbe is beleteheted 1 órára.
2010. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Doruss ***** válasza:
82%
Nem tudom, nekem kerámia búvóhelyeim vannak. Amúgy szerintem nem kell vele semmi különöset csinálni, csak mosd át jó alaposan (vegyszer nélkül) és áztasd ki egy kicsit, mert ha "akváriumkészen" árulják akkor is lehet rajta szennyeződés, ahogy szállítják meg ahogy ott áll a polcon és mindenki összefogdozza. Még akkor is, ha be van csomagolva.
2010. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!