Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az újpesti rendőrség utcájában...

Az újpesti rendőrség utcájában lévő állatkereskedésről mit gondoltok? Vehetek ott neonhalat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Mitől lehet az ott kapott neonhal más, mint a máshol árult?
2010. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik lehet ez a bolt, a nevét nem tudod?

Egyébként mindíg úgy vásárolj, hogy többször, legalább 10-15 percet töltesz a boltban nézelődéssel. Figyeld meg, hogy vannak-e elpusztult halak, mennyire tiszták az akváriumok, látsz-e beteg egyedeket (bújkálás, dörgölőzés, fakó szín, felpuffadt has, sérülések, tépázott uszonyok), milyen a vizek szűrése, mennyire vannak túltelepítve, milyen a növényeik állapota, ilyesmik. Ezek megadják a választ. És természetesen ne csak a neonokat nézd, hanem minden medencét, hogy egy általános képet kapj.

2010. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doruss ***** válasza:
Nem ismerem a boltot, de szerintem nyugodtan vehetsz, ha azt látod, hogy jól tartják, és nem betegek, akkor nyugodtan. Állatkereskedések között nagyon nincs olyan, ahol nem érdemes halat venni, csak ha van valami, pl. úgy látod, hogy mocskos a vizük, vagy rosszul tartják őket.
2010. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első: Van, ahol szakszerűen tartják a halakat, odafigyeléssel, és van, ahol éppen csak életben. Egyáltalán nem mindegy, hogy hol vásárolsz.
2010. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerem a boltot, arra lakom, de nincsenek halaim, így nem járok oda vásárolni. Nagyon régóta működik a bolt, ugyanaz a tulaj, úgyhogy nem hinném hogy bármi gond lenne vele. Ettől függetlenül nekem az Árpád Üzletház melletti állatkereskedés szimpatikusabb, és nagyobb is.
2010. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!