Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumi aljzat keverése?

Akváriumi aljzat keverése?

Figyelt kérdés
Lehet keverni az aljzatokat az akváriumba,ezt úgy értem,hogy az akvárium egyik felén fekete másik felén világosabb aljzatot helyezek el,ez zavarná a halakat?
2011. jan. 3. 23:05
 1/3 Platypus ***** válasza:
A halakat nem zavarná, de neked sok bajod lesz vele. Elég nehéz megakadályozni, hogy a vízcseréknél ne mozduljon el. Még ha nagyon óvatos vagy, akkor is keveredni fog egy idő után. Ha a határvonalra köveket raksz, akkor valamennyire kezelhető.
2011. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gfero ***** válasza:
nem fogod tudni megakadályozni hogy ne keveredjen össze .a heti részleges vízcserével is idővel összekeveredik
2011. jan. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy egyik részén hátul nagy kavicsok, elöl pedig apróbbak vannak és nagyon jól néz ki. Tisztításnál sincs gondom, hogy keverednének, mondjuk itt méretbeli különbségről van ugye szó. Viszont amit te felvetettél sztem jó ötlet és kivitelezhető, max. az átmenetnél lehet majd egy kis zutya amikor takarítasz, de sztem az meg külön jól is nézne ki . A halakat ez nem stresszeli.
2011. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!