Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Írnátok nekem véleményt erről...

Írnátok nekem véleményt erről a belső szűrőről?

Figyelt kérdés
PACIFIC P-F301 Egy 54 literes akváriumba szeretném berakni.
2011. jan. 5. 17:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Eredetileg egy 20literes garnélás akváriumba szántam,de elég jól megkavarja a vizet.Vagy ez nem zavarná a garnélákat?
2011. jan. 5. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:
20 literesbe elég egy szivacsszűrő, főleg, hogy garnélás aksi.
2011. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az 54 literesbe? Mert gondolom nem egy csúcs cucc.(az árából itélve)
2011. jan. 5. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 302-es van 70 literesben. Nem egy csúcs szűrő, de a 301-es 300 liter/órás keringetésével elég az 50-es aksiba. A jobb szűrők sem tudnak sokkal többet, ennek egyetlen hatalmas hátránya velük szemben, hogy nagyon kicsi a tartálya és gyakran kell tisztítani. Én ezt úgy oldottam meg, hogy eldobtam az alsó részét úgy ahogy van, vettem egy szivacsot és építettem belőle egy mattent. Másik hátrány, hogy ha meghibásodik nincs alkatrészellátása, tehát ki lehet dobni. Ez a te esetedben viszont mindegy, most még működik és fog is, nem használódnak el ezek sem túl hamar. Nyugodtan tedd bele az 50 lityisbe, ugyan úgy megszűri, mint bármelyik top márka.
2011. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gyakori tisztítás nem probléma,úgyhogy bele is teszem.Kösz.
2011. jan. 5. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 20 literesbe ezt használom garnélákhoz, mert nem kell nekik nagy sodrás (a te szűrődet nem ismerem).


Az enyém: Elite mini (11 liter)

Ilyen: [link]


Ez meg a honlapom lesz, csak még nincs kész.

Még sokban fog változni, mert biztos írtam bele hülyeségeket is, na de mindegy, lényeg, hogy van benne sokféle garnéla, képekkel, meg lehet nézni:

[link]


Nekem a New Bee a kedvencem, csak nem tudom mi lesz velük nyáron ha nem lehet 25 foknál magasabb a hőmérséklet a vizükben.. Most még jól elvannak, de lehet nyáron majd ventillátorral kell fújnom a vizüket :)


Egyébkét a szivacsszűrő is tök jó ilyen kis akiba, a szivacsról is lekajálnak mindent ezek a garnélák és az tutira nem is szívja be őket.

2011. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Néztem az oldaladat,szerintem már így sem rossz.Hogy írtál-e hülyeségeket az nekem nem tünt fel, mivel elég kezdő vagyok,mégegyszer,nekem tetszik.Visszatérve a szűrőmre,maradok a szivacsnál,a másik meg megy az 54 literesbe.
2011. jan. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!