Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek melyiket vegyek?

Szerintetek melyiket vegyek?

Figyelt kérdés
harcsákat vagy egy csapat neonhalat
2011. jan. 8. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
harcsákat !! a neonhalak nem bírják sokáig !! (legalább is nálam ) XD
2011. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem neonhalat! Bár nem hosszú élettartamúak, de szépek, látványosak, zöld háttér előtt sokáig el tudom mnézegetni őket!
2011. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Én mindkettőből tartok egy-egy rajt, neon 25db, harcsa 11db.Ha nincs elég hely, akkor én is inkább a neont választanám, de egy pár harcsát azért biztosan tartanék.:D ketten is jól elvannak, bár csapatban jobban érzik magukat.Mekkora az akváriumod?
2011. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
54 literes de van bene 4 gupi 2plati 1 törpegurámi 1 algaevő 2 páncélos
2011. jan. 8. 09:25
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Ebben az esetben én a guráminak vennék 1-2 társat, azonos neműt és semmi mást.A guppik, plattik, szaporodni fognak és hamar szűk lesz a hely így is.A gurámiból azért kell azonos nemű, mer ikrarakáskor széthajtják a többi halat és 45 literben nincs esély elmenekülni előlük.Nem túl szerencsés társítás egy ekkora akváriumban de talán nem lesz gond.Igazság szerint vagy gurámitól, vagy elevenszülőktől meg kellene válni, vagy külön akváriumban tartani őket.
2011. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik harcsára gondoltál? Ha a meglévő cory-khoz vennél társat, akkor azt javaslom. Megfelelő körülmények között a neonhal és a páncélosharcsa is 8-10 évig él.
2011. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss ***** válasza:
Szerintem már nem kéne ezek mellé több fajtát venni, de ha mégis akarsz, szerintem inkább neonhal, azok kisebbek. Amúgy én azt hallottam, hogy a neonhalak sokáig élhetnek. Nekem kb. 1 éve vannak neonhalaim és még nem pusztultak el, állítólag hat évet is élhetnek, ha fiatalon veszed őket és megfelelően tartod.
2011. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!