Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta szaporításban valaki...

TOMMEK0102 kérdése:

Betta szaporításban valaki informált?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Van egy Betta Splendens hímem s két nőstényem és Szeretném őket szaporítani. Az egyik nőstény folyton illegeti magát a hím előtt csak a baj az hogy albínó így egyáltalán nem látni rajta a csíkot. Az aksi kész amibe raknám őket 28 fokos vizzel de fogalmam sincs hogyan tovább s mire figyeljek. Segitsetek :)
2011. jan. 9. 00:18
 1/4 Hektor98 ***** válasza:
Ebben szerintem minden le van írva : [link]
2011. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :) ez jó lesz.

De lenne még egy kérdésem. Tudom hogy a betta labirintkopoltyús ami azt jelenti hogy a levegőből is el tudja vonni az oxigént ha a vízben nincs elég, de mivel előzőleg a társasban volt szivacsszürű ebbe meg amibe átraktam fészket építeni nincs (15L) akkor nem kell félnem attól hogy mégiscsak kevés lesz egy idő után a viz oxigéntartalma?

2011. jan. 9. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félned tőle. Fontos, hogy az akvárium le legyen fedve, mert ha hidegebb a levegő mint a víz elég könnyen megfázhat.
2011. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gfero ***** válasza:
arra is gondolni kel hogyha az ivadékok kikelnek kezdetben a labirint szervük még nincs rendesen kifejlődve tehát kel nekik berakni egy szivacsszűrőt .még nagyon fontos hogy az aksi legyen lefedve
2011. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!