Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok az akváriumomról?

Mit gondoltok az akváriumomról?

Figyelt kérdés

légyszi irjatok véleményt.

képek:

[link]


2011. jan. 9. 15:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de szerintem az ablak előtt nem a legjobb helyen van. A túl sok fénytől hamar algásodhat.
2011. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Aljzatnak én nem tennék kevertet, inkább akkor már csak fekete bazaltzúzalék. Azt a nagy követ ilyen kicsi akváriumba nem tenném bele, elveszi az úszóteret. És nagyon kevés a növényed.

[link]

Sokkal esztétikusabb és hasznosabb egy ilyen dúsan beültetett akvárium, főleg, hogy 39 literes, ahogy láttam. De kezdésnek nem rossz. :)

2011. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
köszi. hát igen lehte. lehet hogy átlesz rakva egy kevésbé fényes helyre.
2011. jan. 9. 15:14
 4/25 A kérdező kommentje:
hátigen. köszike. anyuval ont elöbb beszéltem hogy jövőhéten vesz bele növényt még meg lehet kivesszük azt a nagy bujohelyet. volt még növényem csak megették a halak. ilyen hiinárszerüség volt. csak uyg ugy volt hogy 1 hete ált a viz amikor még ugye a halaknak nem szabadott benne lenni sé ilyen tejes volt a viz és kellett bele csöögtetni ilyen gyogyszer félét. és közbe sötétbe kellett lenie szal letakartuk. és igy elkezdett sárgulni a növény.. amikor meg megjöttek a halak , ők meg leették róla. de most lesznek ujj növények.
2011. jan. 9. 15:18
 5/25 anonim ***** válasza:
Azért volt fehér a víz, mert elterjedtek benne az infuzóriák, ezek egysejtű papucsállatka félék, teljesen ártalmatlanok, a legtöbb hal megeszi őket. Nem kellett volna gyógyszert belecsepegtetni, csak nyomatni a szűrést és a levegőztetést, az akváriumot meg letakarni és 2-3 nap alatt letisztult volna a víz. Szinte mindenkivel előfordul ez első feltöltéskor, nem kell megijedni tőle.
2011. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
oké. ezmár régebben volt. mert mmár 1éve megvan az akvi
2011. jan. 9. 15:24
 7/25 Hektor98 ***** válasza:
Ahogy láttam 1 neonhal van benne. A helyedbe vennék még 4-5 őt mert csapathalak , és úgy érzik magukat jól. Amugy nem rossz az akvárium:)
2011. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
köszii. azt is tervezzük csak ugye anya nem akar bemenni a városba de majd jövöhéten tuti bemegyünk. amugy 2van. nade mindegy lesz több. kszike a választ:)
2011. jan. 9. 15:27
 9/25 anonim ***** válasza:

Alapból a neonhalnak kevés a 39 liter. 50-60 literesbe kell 10-12 darabot venni legalább. Annyi a minimum nekik. De hát már mindegy, ekkorába inkább ne vegyen, és ha már megvannak így 1 éve én nem is bolygatnám. De máskor ha halat veszel először tájékozódj az igényei felől, és ez ne az állatkereskedés eladójával történjen, mert azoknak az a célja, hogy minél többet eladjanak, ezért azt fogja mondani, hogy vedd meg...pl. az aranyhalakat párosával ajánlják kis gömbakváriumba, közbe meg 100 liter a minimum amiben kellene tartani őket...

Ajánlom neked a www.diszhal.info oldalt, itt egy csomó halnak fent vannak az igényei, hogyan tartsd stb.

2011. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
oké.köszi. máskor jobban odafigyelek
2011. jan. 9. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!