Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik jobb vétel szerintetek?...

Melyik jobb vétel szerintetek? Egy 300 literes akváriumhoz lesz

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


2011. jan. 10. 11:01
 1/8 A kérdező kommentje:
atmanhoz több töltet van, az jobban megéri?
2011. jan. 10. 11:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Atman At-3338 van, szerintem azt vedd, ne a 3337-et. Pár ezer Ft-tal drágább csak, full töltettel vettük, szintén az Aquadepo-ba, nekünk is 300 literes aksink van. Szükséged lesz még egy belsőszűrőre is, nekünk mondjuk powerhead van egy nagy szivaccsal, ez sokkal hatékonyabb.
2011. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már eleve azért is jobb a 3338, mert 3 szűrőkosara van, nem csak 2, 2,5 literrel nagyobb a tartálya. Pár ezerrel többet megér szerintem.

[link]

És most akciós is.

2011. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Én a JBL-t választanám. De szerintem jó mindegyik.
2011. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a JBL kevés egy 300 litereshez...90-300 literesig van, a 300 a teteje, az már nem igazán jó...olyat kell venni ami az alsó határon, vagy az közelében van.
2011. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Márkára, minőségre nincs rossz választás, mindkettővel elégedett leszel. Abban viszont igazuk van a többieknek, hogy ha egyszer már ennyi pénzt befektetsz, akkor nagyobbat vegyél.
2011. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Frontosa ***** válasza:

Én is a 3338-ra szavaznék, ár-érték arányban ez a legjobb. De tény, hogy a JBL jobb, mint márka.

Ha a JBL 900-t választod szükséged lesz egy nagyobb teljesítményű belső szűrőre is (pl. Eheim Aquaball, Biopower, Powerline sorozatok), az Atmanhoz elég egy átlagos belső is.

Összességében egyikben sem fogsz csalódni, mindkettő halk, megbízható, kapsz hozzá garanciát és alacsony fogyasztású.

Üdv,

2011. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeket
2011. jan. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!