Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire jó a fagyasztott haleleség?

Mire jó a fagyasztott haleleség?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam adni a halaimnak, mert ahol van a közelbe halas, ott nem árulnak. De kell az a halaknak?
2011. jan. 10. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal több, jobb tápértéke van, mint ezeknek a granulátumos és lemezes eleségeknek. Legjobb lenne az élő, ez után jön a fagyasztott, aztán a granulátumos és végül a lemezes. Neked is nyilván hasznosabbak a rendes kaják, mint a műkaják. :)
2011. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fagyasztott, természetes eleségben benne van minden, ami a halnak kell: tápanyag, nyomelemek, vitaminok. A lemezesben csak a tápanyag, a szárítottban még az sem. Nem értem, hogy létezhet olyan halas, ahol nem árulják a legalapvetőbb eleséget. Próbálj valahonnan szerezni.
2011. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!