Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen zölddel etessem a...

Milyen zölddel etessem a xiphoimat?

Figyelt kérdés
Van még 2 ancistrusom is, szeretnék adni nekik vmi zödséget is, hogy ne a növényemet egyék. Mit javasoltok, most kérlek arra is gondoljatok, hogy tél van, salátalevelet pl nem tudok előteremteni. De mi van a többi zöldséggel? Mirelites borsó pl. szóba jöhet?
2011. jan. 10. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Borsó, cukkini, uborka...leforrázod, vagy 2-3 percre beteszed egy bögre vízzel a mikróba, kihűl és adhatod is nekik. Borsót szerintem nyomd ki a héjából előtte, bár nem tudom, én azt még nem adtam nekik, de szeretik azt is. Este add nekik be, az ancik éjjel esznek inkább. Reggel pedig szedd ki a maradékot. Amúgy az ancik nem eszik meg a növényeket, csak az algát eszik le róla. :) Nekem van vagy 10 ancim, egyik se eszi a növényeket, pedig már szép nagyok (8-10 centisek). 300 literesben vannak amúgy.
2011. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, a xiphoim eszik a növényt, csak gondoltam az ancik miatt is jó lenne a zöldség. Szerintem uborkát fogok venni, kígyóubit azt mindig árulnak. Elég ha hetente mondjuk egy leforrázott karikát bedobok?
2011. jan. 10. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akár minden este is bedobhatsz egy karikát, nem lesz bajuk tőle. Csak alaposan mosd meg előtte. :)
2011. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 naponta adok kígyóuborkát, borsót, spenótot, ezt a xiphok is csípkedik, szeretik. A körzük lévő napokban pedig sera wels chipset. Tehát adhatod nekik gyakran, hetente 1 kevés.
2011. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!