Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat tegyek bele? 35...

Milyen halat tegyek bele? 35 literes aki. van olyan hal, ami elél a sziámi harcoshal mellett? (hím)

Figyelt kérdés

Idáig egy 15 literes akiban volt egy hím bettám, de szeretnék egy nagyobbat akváriumot venni, kinéztem egy 35 litereset.

Mivel nehéz a biológiai egyensúlyt kialakítani egy ekkora akiban, így nem szeretnék 1-2 halnál többet.

De ha esetleg van olyan, amit egy betta elvisel, azt még mellé tenném.

Arra is gondoltam, hogy betta helyett csak guppikat, de azok fene gyorsan elszaporodnak.

Olyan halat szeretnék, ami mutatós.


2011. jan. 10. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
1 Nőstény Betta vagy 5-6 törperazbóra
2011. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Törperazborát lehet, hogy megeszi a betta. Tegyél bele inkább csigát vagy garnélát.
2011. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Platypus ***** válasza:
100%
Pár darab Otocinclus algaevővel békésen meglenne, és hasznosak is. A törperazbórák túl kicsik, szerintem egy Betta mellett áldozatok lennének.
2011. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én hím betta mellé nem tennék semmilyen másik halat. Már megjártam velük, nem is egyszer, hogy egyedül tartottam egy ideig és utána akartam mellé más halat tenni. Azonnal szét akarta szedni, mindegy milyen hal volt. A nőstény bettát sem mindig tűrik el.

Az az igazság, nem sok faj van, ami 50 liter alatt tartható. Én inkább beruháznék egy nagyon akváriumba.

2011. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jól gondolod a legszebb a sziámi harcos hal. Nekem volt egy olyan megoldásom egy kisebb akváriumomnál, hogy megcsináltattam úgy, hogy nem átlátszó üveggel elválasztottam az akváriumot és így lehetett benne 2 sziámi harcos hal úgy, hogy nemtudtak egymásról :D
2011. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, nálunk évekig éltek együtt egy 80 literes akváriumban neonhalak, guppik, vitorláshalak, mollik, díszmárnák, harcsák egy sziámi harcoshallal, és soha senki nem evett meg senki! :)
2011. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: azért a 35 és a 80 liter között van különbség...80 literben vitorláshalak? Hányan voltak? Nem valami szerencsés ilyen kis helyen többet tartani...egyedül meg pláne nem lehet. Na mindegy, már nincs meg szóval lényegtelen, csak belegondoltam... :)
2011. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2en voltak, eléldegéltek sokáig
2011. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!