Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Látta már valaki a Malawi-tó...

Látta már valaki a Malawi-tó sügérvilága című dvd-t? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam, de szerintem megpróbálom letölteni, ugyanis nekem is ilyen halaim vannak. :)
2011. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam sajnos, de azonos című könyvet tudok adni pdf formátumban. Ha gondolod.
2011. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Juj, Murr, el tudod nekem privátban küldeni azt a pdf-es könyvet? Nagyon megköszönném! :)
2011. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Frontosa ***** válasza:

Létezik ilyen DVD? Hol lehet kapni?

Még nem hallottam róla, de nagyon érdekelne.

Köszi

Üdv,

2011. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Frontosa ***** válasza:

Murr

Lukács László - Sinkó Gábor: A Tanganyika- és a Malawi-tó sügérvilága? Arra sokunknak fáj a fogunk. =)

Valahogy meg kell oldanod, hogy hozzáférhetővé tedd a ,,sügeresek Bibliáját". =)

Üdv,

2011. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van, erről van szó. Privátban szívesen elküldöm ha rámírsz, nyilvánosan közzétenni nem szeretném, szerintem érthető okokból. (ncore-on egyébként megtalálható több hasznos könyvvel együtt)
2011. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Frontosa ***** válasza:

Ment a privát! =)

Köszi

2011. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A könyv megvan, a DVD-t a www.sugerfold.hu oldalon lehet megrendelni e-mailen vagy telefonon!

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy milyen ez a dvd mert a páromnak szeretném szülinapjára(nekünk is ilyen halaink vannak)csak nem akarom, hogy csalódás legyen!

2011. jan. 13. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerestem, de sehol nem találtam előzetest, vagy letölthető formátumot. Mivel a könyv nagyon jó, a DVD szerzője pedig ugyan az, szerintem nem lehet rossz. Ha a párod ilyen sügéreket tart, akkor biztosan szívesen megnézi őket az eredeti élőhelyükön, engem is érdekelne bármi, ami halas. Szerintem jó ajándék.

Amit még tehetsz, hogy regisztrálsz akvarista.hu-n, ott van szakirodalmakkal foglalkozó topic, üzenőfal, sügeres fórum, biztosan találsz valakit, aki látta már.

2011. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi Murr!
2011. jan. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!